BTA16-600BW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA16-600BW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA16-600BW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Podatkovni listi: BTA16-600BW.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA16-600BW
Številka dela BTA16-600BW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 105540 pcs Podatkovni list BTA16-600BW.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-2411
497-2411-5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single
Številka osnovnega dela BTA16
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BTA16-600BWRG
BTA16-600BWRG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB