BTA12-700CWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA12-700CWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA12-700CWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC 700V 12A TO-220AB INS
Podatkovni listi: BTA12-700CWRG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BTA12-700CWRG
Številka dela BTA12-700CWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC 700V 12A TO-220AB INS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124626 pcs Podatkovni list BTA12-700CWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 12A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single