BTA12-600CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA12-600CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA12-600CW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Podatkovni listi: BTA12-600CW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BTA12-600CW
Številka dela BTA12-600CW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141149 pcs Podatkovni list BTA12-600CW.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA
Konfiguracija Single Številka osnovnega dela BTA12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BTA12-600CWRG
BTA12-600CWRG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Na zalogi: 58828 pcs
Prenesi: BTA12-600CWRG.pdf
RFQ
BTA12-600CRG
BTA12-600CRG
Opis: TRIAC 600V 12A TO220AB
Na zalogi: 68191 pcs
Prenesi: BTA12-600CRG.pdf
RFQ
BTA12-600BRG
BTA12-600BRG
Opis: TRIAC 600V 12A TO220AB
Prenesi: BTA12-600BRG.pdf
BTA12-600CW3G
BTA12-600CW3G
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TRIAC 600V 12A TO220AB