BTA08-600SRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA08-600SRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA08-600SRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB
Podatkovni listi: BTA08-600SRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA08-600SRG
Številka dela BTA08-600SRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155153 pcs Podatkovni list BTA08-600SRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 25mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA