BAS70-07P6FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-07P6FILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS70-07P6FILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666
Podatkovni listi: BAS70-07P6FILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS70-07P6FILM
Številka dela BAS70-07P6FILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242872 pcs Podatkovni list BAS70-07P6FILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 15mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 70V
Paket naprave za dobavitelja SOT-666 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SOT-563, SOT-666 Druga imena 497-5692-6
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 2 Independent
natančen opis Diode Array 2 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 70V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 70mA (DC) Številka osnovnega dela BAS70-07P6