BALF-CC25-02D3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BALF-CC25-02D3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BALF-CC25-02D3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 4WFBGA
Podatkovni listi: BALF-CC25-02D3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BALF-CC25-02D3
Številka dela BALF-CC25-02D3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 4WFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 866701 pcs Podatkovni list BALF-CC25-02D3.pdf
Serija - Povratna izguba (min) -
Razlika v fazi Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-WFBGA, FCBGA Druga imena 497-16288-2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izguba vstavka (maks.) 1.6dB Impedanca - neuravnotežena / uravnotežena 50 / 50 Ohm
Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz natančen opis RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 50 Ohm 4-WFBGA, FCBGA