AS11P2TLRQ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
AS11P2TLRQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS11P2TLRQ
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC ANLG SWITCH SGL SPDT 6QFN
Podatkovni listi: AS11P2TLRQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS11P2TLRQ
Številka dela AS11P2TLRQ Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC ANLG SWITCH SGL SPDT 6QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 750463 pcs Podatkovni list AS11P2TLRQ.pdf
Napetost - enosmerna (V +) 1.65 V ~ 4.5 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) -
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 28ns, 21ns Preklopi Circuit SPDT
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (1.2x1.0) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-UFDFN
Druga imena 497-14595-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Odpornost na stanje (Max) 1.2 Ohm Število vezij 1
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 2:1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 Circuit IC Switch 2:1 1.2 Ohm 6-DFN (1.2x1.0)
Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 20nA Prestrezanje -80dB @ 100kHz
Polnjenje vbrizgavanja 33pC Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) 50 mOhm
Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 25pF Številka osnovnega dela AS11P2
-3db Bandwidth 150MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AS12AB
AS12AB
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 28V
Na zalogi: 25177 pcs
Prenesi: AS12AB.pdf
RFQ
AS11CV
AS11CV
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH SLIDE SPST 0.4VA 28V
Na zalogi: 25984 pcs
Prenesi: AS11CV.pdf
RFQ
AS1210KKX7R9BB475
AS1210KKX7R9BB475
Proizvajalci: Yageo
Opis: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Prenesi: AS1210KKX7R9BB475.pdf
AS12AH
AS12AH
Prenesi: AS12AH.pdf
AS11BP
AS11BP
Prenesi: AS11BP.pdf
AS11CH
AS11CH
Prenesi: AS11CH.pdf
AS125SS
AS125SS
Proizvajalci: Hoffmann
Opis: HOLE SEAL FOR 1 1/4-IN CONDUIT
Prenesi: AS125SS.pdf
AS11CP
AS11CP
Prenesi: AS11CP.pdf
AS125
AS125
Proizvajalci: Hoffmann
Prenesi: AS125.pdf
AS11BV
AS11BV
Prenesi: AS11BV.pdf
AS11CB
AS11CB
Prenesi: AS11CB.pdf
AS12AP
AS12AP
Prenesi: AS12AP.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%