ALTAIR04-900TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALTAIR04-900TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC OFFLINE SWITCH PWM 16SOIC
Podatkovni listi: ALTAIR04-900TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALTAIR04-900TR
Številka dela ALTAIR04-900TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC OFFLINE SWITCH PWM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81036 pcs Podatkovni list ALTAIR04-900TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 11.5 V ~ 23 V Napetost - zagon 13V
Napetost - razčlenitev 900V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 16-SO Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izhodna izolacija Isolated Druga imena 497-10851-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Notranja stikala Yes Frekvenca - preklop Up to 166kHz
Zaščita napak Current Limiting, Short Circuit Delovni cikel -
natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 166kHz 16-SO Nadzorne funkcije -