A2P75S12M3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A2P75S12M3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A2P75S12M3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT TRENCH 1200V 75A ACEPACK2
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
14 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A2P75S12M3
Številka dela A2P75S12M3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT TRENCH 1200V 75A ACEPACK2 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1617 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 75A
Paket naprave za dobavitelja ACEPACK™ 2 Serija -
Moč - maks 454.5W Paket / primer Module
Druga imena 497-17744 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 4700pF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 75A 454.5W Chassis Mount ACEPACK™ 2 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 75A Konfiguracija Three Phase Inverter
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A2PMA1X03EC56
A2PMA1X03EC56
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: SWITCH PUSH DPST 16A 250V
Na zalogi: 3115 pcs
Prenesi:
RFQ
A2PMA1X03EC88
A2PMA1X03EC88
Proizvajalci: APEM Inc.
Na zalogi: 2697 pcs
Prenesi:
RFQ
A2P1
A2P1
Proizvajalci: Knowles Voltronics
Opis: CAP TRIMMER MINI 0.3-1.2PF 250V