A1P25S12M3-F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A1P25S12M3-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A1P25S12M3-F
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK1
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A1P25S12M3-F
Številka dela A1P25S12M3-F Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2551 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 25A
Paket naprave za dobavitelja ACEPACK™ 1 Serija -
Moč - maks 197W Paket / primer Module
Druga imena 497-17739 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 1550pF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 25A 197W Chassis Mount ACEPACK™ 1 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 25A Konfiguracija Three Phase Inverter