74V1T05STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T05STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1T05STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Podatkovni listi: 74V1T05STR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1T05STR
Številka dela 74V1T05STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 422150 pcs Podatkovni list 74V1T05STR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Druga imena 497-1284-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 1
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Open Drain natančen opis Inverter IC 1 Channel Open Drain SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Max) 1µA Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 8mA