74V1G384STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G384STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1G384STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUS SWITCH SGL HS SOT23-5
Podatkovni listi: 74V1G384STR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1G384STR
Številka dela 74V1G384STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUS SWITCH SGL HS SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1153161 pcs Podatkovni list 74V1G384STR.pdf
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V
Tip Bus Switch Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5L
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Druga imena 497-1272-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount