74LX1G32CTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74LX1G32CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74LX1G32CTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC GATE OR 1CH 2-INP SOT323-5
Podatkovni listi: 74LX1G32CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74LX1G32CTR
Številka dela 74LX1G32CTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC GATE OR 1CH 2-INP SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286876 pcs Podatkovni list 74LX1G32CTR.pdf
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5
Serija 74LX Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Druga imena 497-4545-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka -
Logična raven - visoka - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 1 Channel SOT-323-5
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA