74LCX16240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74LCX16240TTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Podatkovni listi: 74LCX16240TTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 74LCX16240TTR
Številka dela 74LCX16240TTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5361 pcs Podatkovni list 74LCX16240TTR.pdf
Napetost - oskrba 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 48-TSSOP
Serija 74LCX Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 497-1054-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LCX16240