74AC240MTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74AC240MTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 6V 20SO
Podatkovni listi: 74AC240MTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74AC240MTR
Številka dela 74AC240MTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFFER INVERT 6V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 464464 pcs Podatkovni list 74AC240MTR.pdf
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74AC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 497-2911-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74AC240