2STBN15D100T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
2STBN15D100T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2STBN15D100T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANS NPN DARL 100V 12A D2PAK
Podatkovni listi: 2STBN15D100T4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2STBN15D100T4
Številka dela 2STBN15D100T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANS NPN DARL 100V 12A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5372 pcs Podatkovni list 2STBN15D100T4.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 100V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.3V @ 4mA, 4A
Vrsta tranzistorja NPN - Darlington Paket naprave za dobavitelja D²PAK
Serija - Moč - maks 70W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - prehod - natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 100V 12A 70W Surface Mount D²PAK
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 750 @ 3A, 3V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 12A Številka osnovnega dela 2STBN15