1.5KE82ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE82ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE82ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 70.1V 146V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE82ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE82ARL
Številka dela 1.5KE82ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 70.1V 146V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 339394 pcs Podatkovni list 1.5KE82ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 77.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 1350pF @ 1MHz Številka osnovnega dela 1.5KE