1.5KE75CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE75CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE75CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE DO201
Podatkovni listi: 1.5KE75CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE75CA
Številka dela 1.5KE75CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198049 pcs Podatkovni list 1.5KE75CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) - Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) - Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE75CAST-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE75ATR
1.5KE75ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 64.1V 103V DO201AD
Na zalogi: 682886 pcs
Prenesi: 1.5KE75ATR.pdf
RFQ
1.5KE75CA-B
1.5KE75CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 64.1VWM 103VC AXIAL
Na zalogi: 311430 pcs
Prenesi: 1.5KE75CA-B.pdf
RFQ
1.5KE75CA
1.5KE75CA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 64.1V 103V DO201
Prenesi: 1.5KE75CA.pdf
1.5KE75C
1.5KE75C
Opis: TVS DIODE 64.1V 108.15V DO201
Prenesi: 1.5KE75C.pdf
1.5KE75CA B0G
1.5KE75CA B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: 1.5KE75CA B0G.pdf
1.5KE75C-E3/73
1.5KE75C-E3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 60.7V 109V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE75C-E3/73.pdf
1.5KE75CA A0G
1.5KE75CA A0G
Prenesi: 1.5KE75CA A0G.pdf
1.5KE75ARL4
1.5KE75ARL4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 64.1V 103V AXIAL
Prenesi: 1.5KE75ARL4.pdf
1.5KE75CA-B
1.5KE75CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: 1.5KE75CA-B.pdf
1.5KE75CA R0G
1.5KE75CA R0G
Prenesi: 1.5KE75CA R0G.pdf
1.5KE75ARL4G
1.5KE75ARL4G
Prenesi: 1.5KE75ARL4G.pdf
1.5KE75C-E3/54
1.5KE75C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 60.7VWM 109VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE75C-E3/54.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%