1.5KE68CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE68CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE68CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 58.1V 121V DO201
Podatkovni listi: 1.1.5KE68CA.pdf2.1.5KE68CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE68CA
Številka dela 1.5KE68CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 58.1V 121V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216273 pcs Podatkovni list 1.1.5KE68CA.pdf2.1.5KE68CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 64.6V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE68CAST-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 83A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 775pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE68C-E3/73
1.5KE68C-E3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 55.1V 98V 1.5KE
Na zalogi: 3227 pcs
Prenesi: 1.5KE68C-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE68ARL4G
1.5KE68ARL4G
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 58.1V 92V AXIAL
Na zalogi: 5723 pcs
Prenesi: 1.5KE68ARL4G.pdf
RFQ
1.5KE68CA A0G
1.5KE68CA A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 58.1V 92V DO201
Prenesi: 1.5KE68CA A0G.pdf
1.5KE68CA-B
1.5KE68CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 58.1VWM 92VC AXIAL
Prenesi: 1.5KE68CA-B.pdf
1.5KE68ATR
1.5KE68ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 58.1V 92V DO201AD
Prenesi: 1.5KE68ATR.pdf
1.5KE68CA-B
1.5KE68CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: 1.5KE68CA-B.pdf
1.5KE68C
1.5KE68C
Opis: TVS DIODE 58.1V 96.6V DO201
Prenesi: 1.5KE68C.pdf
1.5KE68C-E3/54
1.5KE68C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 55.1VWM 98VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE68C-E3/54.pdf
1.5KE68CA R0G
1.5KE68CA R0G
Prenesi: 1.5KE68CA R0G.pdf
1.5KE68CA B0G
1.5KE68CA B0G
Prenesi: 1.5KE68CA B0G.pdf
1.5KE68C-B
1.5KE68C-B
Prenesi: 1.5KE68C-B.pdf
1.5KE68CA
1.5KE68CA
Prenesi: 1.5KE68CA.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%