1.5KE68ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE68ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE68ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 58.1V 121V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE68ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE68ARL
Številka dela 1.5KE68ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 58.1V 121V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283089 pcs Podatkovni list 1.5KE68ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 64.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1.5KE68ARL-ND
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 83A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 1550pF @ 1MHz