1.5KE62ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE62ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE62ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 53V 111V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE62ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE62ARL
Številka dela 1.5KE62ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 53V 111V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112286 pcs Podatkovni list 1.5KE62ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 53V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 111V
Napetost - razčlenitev (min) 58.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 15KE62ARL
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 90A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 1700pF @ 1MHz