1.5KE440A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE440A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE440A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 376V 776V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE440A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE440A
Številka dela 1.5KE440A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 376V 776V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170877 pcs Podatkovni list 1.5KE440A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 376V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 776V
Napetost - razčlenitev (min) 418V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1.5KE440A-ND
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 360pF @ 1MHz
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE440A-E3/73
1.5KE440A-E3/73
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 376VWM 602VC 1.5KE
Na zalogi: 232059 pcs
Prenesi: 1.5KE440A-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE440A-E3/54
1.5KE440A-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 376V 602V 1.5KE
Na zalogi: 75626 pcs
Prenesi: 1.5KE440A-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE440-E3/73
1.5KE440-E3/73
Opis: TVS DIODE 356V 631V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE440-E3/73.pdf
1.5KE440A-TP
1.5KE440A-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 376V 602V DO201AE
Prenesi: 1.5KE440A-TP.pdf
1.5KE440A R0G
1.5KE440A R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 376V 602V DO201
Prenesi: 1.5KE440A R0G.pdf
1.5KE440-B
1.5KE440-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 376V 632.1V DO201
Prenesi: 1.5KE440-B.pdf
1.5KE440A-B
1.5KE440A-B
Prenesi: 1.5KE440A-B.pdf
1.5KE440-E3/54
1.5KE440-E3/54
Opis: TVS DIODE 356VWM 631VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE440-E3/54.pdf
1.5KE440
1.5KE440
Prenesi: 1.5KE440.pdf
1.5KE440A-E3/51
1.5KE440A-E3/51
Prenesi: 1.5KE440A-E3/51.pdf
1.5KE440A
1.5KE440A
Prenesi: 1.5KE440A.pdf
1.5KE43HE3/73
1.5KE43HE3/73
Opis: TVS DIODE 34.8V 61.9V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE43HE3/73.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%