1.5KE39ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE39ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE39ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 33.3V 69.7V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE39ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE39ARL
Številka dela 1.5KE39ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 33.3V 69.7V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171783 pcs Podatkovni list 1.5KE39ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.7V
Napetost - razčlenitev (min) 37.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 497-16231-1
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 2400pF @ 1MHz