1.5KE33CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE33CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE33CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 28.2V 59V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE33CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE33CA
Številka dela 1.5KE33CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28.2V 59V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98761 pcs Podatkovni list 1.5KE33CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59V
Napetost - razčlenitev (min) 31.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 497-6646-1 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 1350pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE33CA-B
1.5KE33CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC AXIAL
Na zalogi: 347768 pcs
Prenesi: 1.5KE33CA-B.pdf
RFQ
1.5KE33C
1.5KE33C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 28.2V 47.99V DO201
Na zalogi: 349060 pcs
Prenesi: 1.5KE33C.pdf
RFQ
1.5KE33CA B0G
1.5KE33CA B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201
Prenesi: 1.5KE33CA B0G.pdf
1.5KE33C-B
1.5KE33C-B
Prenesi: 1.5KE33C-B.pdf
1.5KE33ATR
1.5KE33ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201AD
Prenesi: 1.5KE33ATR.pdf
1.5KE33CA R0G
1.5KE33CA R0G
Prenesi: 1.5KE33CA R0G.pdf
1.5KE33C-E3/54
1.5KE33C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 26.8VWM 47.7VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE33C-E3/54.pdf
1.5KE33CA-B
1.5KE33CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: 1.5KE33CA-B.pdf
1.5KE33CA-E3/51
1.5KE33CA-E3/51
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE33CA-E3/51.pdf
1.5KE33CA
1.5KE33CA
Prenesi: 1.5KE33CA.pdf
1.5KE33CA A0G
1.5KE33CA A0G
Prenesi: 1.5KE33CA A0G.pdf
1.5KE33ARL4G
1.5KE33ARL4G
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V AXIAL
Prenesi: 1.5KE33ARL4G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%