1.5KE33ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE33ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE33ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 28.2V 59V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE33ARL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE33ARL
Številka dela 1.5KE33ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28.2V 59V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4426 pcs Podatkovni list 1.5KE33ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59V
Napetost - razčlenitev (min) 31.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 2700pF @ 1MHz Številka osnovnega dela 1.5KE
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE33C
1.5KE33C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 28.2V 47.99V DO201
Na zalogi: 349060 pcs
Prenesi: 1.5KE33C.pdf
RFQ
1.5KE33AHR0G
1.5KE33AHR0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201
Na zalogi: 271588 pcs
Prenesi: 1.5KE33AHR0G.pdf
RFQ
1.5KE33AHE3_A/C
1.5KE33AHE3_A/C
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V 1.5KE