1.5KE22ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE22ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE22ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18.8V 39.3V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE22ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE22ARL
Številka dela 1.5KE22ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18.8V 39.3V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 431058 pcs Podatkovni list 1.5KE22ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.3V
Napetost - razčlenitev (min) 20.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 254A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 3700pF @ 1MHz Številka osnovnega dela 1.5KE
Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
1.5KE22AHE3_A/D
1.5KE22AHE3_A/D
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 18.8V 30.6V 1.5KE