1.5KE220A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE220A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE220A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 188V 388V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE220A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE220A
Številka dela 1.5KE220A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 188V 388V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124294 pcs Podatkovni list 1.5KE220A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 188V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 388V
Napetost - razčlenitev (min) 209V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 497-14151-1
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 625pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
1.5KE220-E3/54
1.5KE220-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 175VWM 344VC 1.5KE
Na zalogi: 4079 pcs
Prenesi: 1.5KE220-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE220A-B
1.5KE220A-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 185V 328V DO201
Na zalogi: 184426 pcs
Prenesi: 1.5KE220A-B.pdf
RFQ
1.5KE220A-E3/51
1.5KE220A-E3/51
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 185V 328V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE220A-E3/51.pdf
1.5KE220A-E3/73
1.5KE220A-E3/73
Prenesi: 1.5KE220A-E3/73.pdf
1.5KE22-E3/54
1.5KE22-E3/54
Opis: TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE22-E3/54.pdf
1.5KE220
1.5KE220
Opis: TVS DIODE 185V 344.4V DO201
Prenesi: 1.5KE220.pdf
1.5KE220A-E3/54
1.5KE220A-E3/54