1.5KE200A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE200A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE200A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 171V 353V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE200A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE200A
Številka dela 1.5KE200A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 171V 353V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124817 pcs Podatkovni list 1.5KE200A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 171V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 353V
Napetost - razčlenitev (min) 190V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 497-6644-1
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 675pF @ 1MHz
Številka osnovnega dela 1.5KE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE20-E3/54
1.5KE20-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 16.2VWM 29.1VC 1.5KE
Na zalogi: 6168 pcs
Prenesi: 1.5KE20-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE20-E3/73
1.5KE20-E3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 16.2V 29.1V 1.5KE
Na zalogi: 3743 pcs
Prenesi: 1.5KE20-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE200A-B
1.5KE200A-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 171VWM 274VC AXIAL
Prenesi: 1.5KE200A-B.pdf
1.5KE200A-E3/51
1.5KE200A-E3/51
Opis: TVS DIODE 171V 274V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE200A-E3/51.pdf
1.5KE200A
1.5KE200A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 171V 274V DO201
Prenesi: 1.5KE200A.pdf
1.5KE200-B
1.5KE200-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 171VWM 287.7VC AXIAL
Prenesi: 1.5KE200-B.pdf
1.5KE200A-B
1.5KE200A-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Prenesi: 1.5KE200A-B.pdf
1.5KE200-E3/73
1.5KE200-E3/73
Opis: TVS DIODE 162V 287V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE200-E3/73.pdf
1.5KE200
1.5KE200
Opis: TVS DIODE 171VWM 287.7VC DO201
Prenesi: 1.5KE200.pdf
1.5KE200A-E3/54
1.5KE200A-E3/54
Prenesi: 1.5KE200A-E3/54.pdf
1.5KE200-E3/54
1.5KE200-E3/54
Opis: TVS DIODE 162VWM 287VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE200-E3/54.pdf
1.5KE200A
1.5KE200A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 171V 274V AXIAL
Prenesi: 1.5KE200A.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%