1.5KE15ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE15ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE15ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE15ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE15ARL
Številka dela 1.5KE15ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12.8V 27.2V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263286 pcs Podatkovni list 1.5KE15ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.2V
Napetost - razčlenitev (min) 14.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 368A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 5000pF @ 1MHz Številka osnovnega dela 1.5KE
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE15C-B
1.5KE15C-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 12.8V 22.26V DO201
Na zalogi: 325990 pcs
Prenesi: 1.5KE15C-B.pdf
RFQ
1.5KE15ARL4G
1.5KE15ARL4G
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V AXIAL
Na zalogi: 6068 pcs
Prenesi: 1.5KE15ARL4G.pdf
RFQ
1.5KE15C-E3/54
1.5KE15C-E3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 12.1VWM 22VC 1.5KE
Prenesi: 1.5KE15C-E3/54.pdf
1.5KE15AHE3_A/D
1.5KE15AHE3_A/D
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE15AHE3_A/D.pdf
1.5KE15ATR
1.5KE15ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AD
Prenesi: 1.5KE15ATR.pdf
1.5KE15ARL4
1.5KE15ARL4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor