1.5KE12ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE12ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE12ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 10.2V 21.7V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE12ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE12ARL
Številka dela 1.5KE12ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 10.2V 21.7V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330078 pcs Podatkovni list 1.5KE12ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.7V
Napetost - razčlenitev (min) 11.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 461A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 6000pF @ 1MHz Številka osnovnega dela 1.5KE