1.5KE100A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE100A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 85.5VWM 178VC DO201
Podatkovni listi: 1.5KE100A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE100A
Številka dela 1.5KE100A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 85.5VWM 178VC DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149231 pcs Podatkovni list 1.5KE100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 95V
Napetost - razčlenitev (min) 85.5V Napetost - razčlenitev DO-201
Tip Zener Serija 1.5KE, TRANSIL™
RoHS Status Cut Tape (CT) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 56A (8/20µs)
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 497-12017-1
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 1.5KE100A
Opis TVS DIODE 85.5VWM 178VC DO201 Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 178V
Zmogljivost @ Pogostost 1150pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No