STM037SC2DC020Q
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM037SC2DC020Q
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Opis izdelka CONN RCPT 37POS 30AWG 20IN
Podatkovni listi: STM037SC2DC020Q.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 256 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM037SC2DC020Q
Številka dela STM037SC2DC020Q Proizvajalec TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Opis CONN RCPT 37POS 30AWG 20IN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256 pcs Podatkovni list STM037SC2DC020Q.pdf
Uporaba Unshielded Ščitenje 1.67' (508.10mm)
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Cable -
Druga imena 3-1589477-5
3-1589477-5-ND
Število vrstic 2
Število pozicij 37 Število linij Crimp
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STM037SC2DC020Q
Lastnosti - Razširjen opis 37 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.67' (508.10mm)
Opis CONN RCPT 37POS 30AWG 20IN Stopite v stik s finišno debelino Nickel