SD150R20PC
Vishay Semiconductor Diodes Division
SD150R20PC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD150R20PC
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE GEN PURP 2KV 150A DO205
Podatkovni listi: SD150R20PC.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SD150R20PC
Številka dela SD150R20PC Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE GEN PURP 2KV 150A DO205 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5854 pcs Podatkovni list SD150R20PC.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 150A
Napetost - razčlenitev DO-205AC (DO-30) Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija DO-205AC, DO-30, Stud
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SD150R20PC Razširjen opis Diode Standard 2000V (2kV) 150A Chassis, Stud Mount DO-205AC (DO-30)
Konfiguracija diode 15mA @ 2000V Opis DIODE GEN PURP 2KV 150A DO205
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5V @ 470A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 2000V (2kV)
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 180°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD1446
SD1446
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANSISTOR NPN RF BIPO UHF M113
Na zalogi: 2853 pcs
Prenesi: SD1446.pdf
RFQ
Opis: TRANSISTOR NPN RF BIPO VHF 6LEAD
Na zalogi: 3124 pcs
Prenesi: SD1488.pdf
RFQ
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TRANS RF BIPO 21.9W 1A M115
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TRANS RF BIPO 5W 400MA TO39
SD1440-004L
SD1440-004L
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: PHOTOTRANSISTOR COAXIAL PACK
Prenesi: SD1440-004L.pdf
Proizvajalci: Staco Energy Products Co.
Opis: VARIABLE TRANSFORMER 140V 15A
Na zalogi: 50 pcs
Opis: RF POWER TRANSISTOR
Prenesi:
SD150X
SD150X
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: SURGE PROTECTION
Prenesi: SD150X.pdf
SD15-01FTG
SD15-01FTG
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15V 30V SOD323
Prenesi: SD15-01FTG.pdf
Opis: TRANS RF BIPO 292W 10A M115
Opis: TRANS RF BIPO 292W 10A M105
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%