LPCGC151M-10
SCSSCS
SCS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPCGC151M-10
Proizvajalec / znamka: SCS
Opis izdelka GROUND CORD LO-PRO 15FT W/RES
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LPCGC151M-10
Številka dela LPCGC151M-10 Proizvajalec SCS
Opis GROUND CORD LO-PRO 15FT W/RES Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6722 pcs Podatkovni list
Tip Cord (For Mats, Wrist Straps) Prenehanje traku -
Material traku - Zapiralo traku -
Velikost - Serija -
Odpornost 1 MOhms Druga imena 0-00-51111-76537-1
Število vodnikov 1 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Cord (For Mats, Wrist Straps) 15' (4.57m) 1 MOhms Black
Vrsta kabla Straight Končanje kabla 10mm Snap Socket, #10 Ring Terminal
Dolžina kabla 15' (4.57m) Barva Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LPCGC151M
LPCGC151M
Proizvajalci: SCS
Opis: GROUND CORD LO-PRO 15' W/RESIS
Na zalogi: 7436 pcs
Prenesi:
RFQ
LPC92B99-BWHR
LPC92B99-BWHR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC WIRE
Na zalogi: 3768 pcs
Prenesi: LPC92B99-BWHR.pdf
RFQ
LPCBUFG25-30M
LPCBUFG25-30M
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: 25MM FOOD GRADE TUBING 30M
Na zalogi: 624 pcs
Prenesi:
LPCM_070_CTP
LPCM_070_CTP
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LITEPIPE 4MM RND .700" PNL FLUSH
Prenesi: LPCM_070_CTP.pdf
LPCM_050_CTP
LPCM_050_CTP
Opis: ROUND 4MM LITEPIPE
Prenesi: LPCM_050_CTP.pdf
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: 32MM FOOD GRADE TUBING 30M
Na zalogi: 516 pcs
LPCGC150M
LPCGC150M
Proizvajalci: SCS
Opis: LOWPRO CMNGRNDCRD NORSTR 15' CRD
LPCM_030_CTP
LPCM_030_CTP
Opis: ROUND 4MM LITEPIPE
Prenesi: LPCM_030_CTP.pdf
Opis: 20MM FOOD GRADE TUBING 30M
Na zalogi: 727 pcs
LPCM_060_CTP
LPCM_060_CTP
Opis: ROUND 4MM LITEPIPE
Prenesi: LPCM_060_CTP.pdf
LPCM_080_CTP
LPCM_080_CTP
Opis: ROUND 4MM LITEPIPE
Prenesi: LPCM_080_CTP.pdf
LPCM_040_CTP
LPCM_040_CTP
Opis: ROUND 4MM LITEPIPE
Prenesi: LPCM_040_CTP.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%