ESDSIGN8.5X11
SCSSCS
ESDSIGN8.5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDSIGN8.5X11
Proizvajalec / znamka: SCS
Opis izdelka SIGN ESD/STATIC 11"X8.5" BLK/YLL
Podatkovni listi: ESDSIGN8.5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDSIGN8.5X11
Številka dela ESDSIGN8.5X11 Proizvajalec SCS
Opis SIGN ESD/STATIC 11"X8.5" BLK/YLL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15283 pcs Podatkovni list ESDSIGN8.5X11.pdf
Tip Sign Serija -
Pakiranje - Druga imena 00051111161272
Material - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta nalepke - Velikost oznake 11.00" L x 8.50" W (279.4mm x 215.9mm)