8SW68M2.7X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8SW68M2.7X7.3
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD
Podatkovni listi: 8SW68M2.7X7.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8SW68M2.7X7.3
Številka dela 8SW68M2.7X7.3 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135519 pcs Podatkovni list 8SW68M2.7X7.3.pdf
Napetost - ocenjena 8V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SW
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm
natančen opis 68µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V SMD