80ZLJ82M8X20
RubyconRubycon
80ZLJ82M8X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ82M8X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ82M8X20.pdf2.80ZLJ82M8X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ82M8X20
Številka dela 80ZLJ82M8X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117626 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ82M8X20.pdf2.80ZLJ82M8X20.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 520mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-4091
80ZLJ82M8X20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 160 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF