80ZLJ56M8X16
RubyconRubycon
80ZLJ56M8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ56M8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ56M8X16.pdf2.80ZLJ56M8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ56M8X16
Številka dela 80ZLJ56M8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 466647 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ56M8X16.pdf2.80ZLJ56M8X16.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 390mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 200 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose