80ZLJ27M6.3X11
RubyconRubycon
80ZLJ27M6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ27M6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ27M6.3X11.pdf2.80ZLJ27M6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ27M6.3X11
Številka dela 80ZLJ27M6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191616 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ27M6.3X11.pdf2.80ZLJ27M6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 155.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 370mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2369
80ZLJ27M6.3X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 460 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 27µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 27µF Aplikacije General Purpose