80TXW180MEFC8X40
RubyconRubycon
80TXW180MEFC8X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80TXW180MEFC8X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80TXW180MEFC8X40.pdf2.80TXW180MEFC8X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80TXW180MEFC8X40
Številka dela 80TXW180MEFC8X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147531 pcs Podatkovni list 1.80TXW180MEFC8X40.pdf2.80TXW180MEFC8X40.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.02A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose