6SXB100M
RubyconRubycon
6SXB100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6SXB100M
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 6SXB100M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6SXB100M
Številka dela 6SXB100M Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3623 pcs Podatkovni list 6SXB100M.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SXB
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1691-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6SXE33M
6SXE33M
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 33UF 20% 6.3V SMD
Na zalogi: 5874 pcs
Prenesi: 6SXE33M.pdf
RFQ
6SX7-T
6SX7-T
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V