6SLG47MX
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6SLG47MX
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SMD CAP
Podatkovni listi: 1.6SLG47MX.pdf2.6SLG47MX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6SLG47MX
Številka dela 6SLG47MX Proizvajalec Rubycon
Opis SMD CAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141311 pcs Podatkovni list 1.6SLG47MX.pdf2.6SLG47MX.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SLG
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm
natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF