63ZLJ100M8X16
RubyconRubycon
63ZLJ100M8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZLJ100M8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZLJ100M8X16.pdf2.63ZLJ100M8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZLJ100M8X16
Številka dela 63ZLJ100M8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170943 pcs Podatkovni list 1.63ZLJ100M8X16.pdf2.63ZLJ100M8X16.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 990mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2358
63ZLJ100M8X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 130 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose