63ZL82MEFCTA8X16
RubyconRubycon
63ZL82MEFCTA8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZL82MEFCTA8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZL82MEFCTA8X16.pdf2.63ZL82MEFCTA8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZL82MEFCTA8X16
Številka dela 63ZL82MEFCTA8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 520300 pcs Podatkovni list 1.63ZL82MEFCTA8X16.pdf2.63ZL82MEFCTA8X16.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 332.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 160 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose