63ZL680MEFCGC18X20
RubyconRubycon
63ZL680MEFCGC18X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZL680MEFCGC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZL680MEFCGC18X20.pdf2.63ZL680MEFCGC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZL680MEFCGC18X20
Številka dela 63ZL680MEFCGC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84259 pcs Podatkovni list 1.63ZL680MEFCGC18X20.pdf2.63ZL680MEFCGC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.348A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 38 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose