63YXJ22M5X11
RubyconRubycon
63YXJ22M5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXJ22M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXJ22M5X11.pdf2.63YXJ22M5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXJ22M5X11
Številka dela 63YXJ22M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 406671 pcs Podatkovni list 1.63YXJ22M5X11.pdf2.63YXJ22M5X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 95.15mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 173mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1500
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 880 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose