63YXG82MEFC8X16
RubyconRubycon
63YXG82MEFC8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXG82MEFC8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXG82MEFC8X16.pdf2.63YXG82MEFC8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXG82MEFC8X16
Številka dela 63YXG82MEFC8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 509936 pcs Podatkovni list 1.63YXG82MEFC8X16.pdf2.63YXG82MEFC8X16.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1499
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 450 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose