63ST683MA13216
RubyconRubycon
63ST683MA13216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ST683MA13216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ST683MA13216
Številka dela 63ST683MA13216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26430 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1189-2041-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.068µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.068µF