63ST3.3M5750-ND
pregled izdelka
Številka dela: 63ST3.3M5750-ND
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ST3.3M5750-ND
Številka dela 63ST3.3M5750-ND Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11525 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 63ST3.3M5750X
63ST3.3M5750X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 3.3µF