63ST105M4532X
pregled izdelka
Številka dela: 63ST105M4532X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1UF 20% 63VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ST105M4532X
Številka dela 63ST105M4532X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1UF 20% 63VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28820 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering